Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Ünvergrup 1984 yılında Orhan Ünver tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Yönetim kurulu başkanlığını Orhan Ünver (İnşaat Müh.), yönetim kurulu üyeliklerini  Hamza Ünver (Fizik Müh.) ve Emel Ünver (Yük. Mimar) yapmaktadır. 2. nesil yönetim kadrosu ile daha da dinamik bir yapıya bürünmüştür. Kurulduğu günden bugüne kadar yap-sat konut ve ofis inşaatleri, nitelikli taahhüt işleri, teknik müşavirlik, mimari uygulama, proje çizimi ve yönetimi konularında faaliyetlerine devam etmektedir.

Ünvergrup altında hizmet veren firmalar olarak, inşaat piyasasının çeşitli kollarında faaliyet göstermekteyiz. Her firmanın uzmanlık alanı farklı olmalı ve her iş kendi uzmanlığında yapılmalı prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Ünyap Taah. Tic. Ltd. Şti. 1984’ten beri yap-sat sektöründe sayısız projeye imza atmıştır. Ünver İnşaat firmamız bugüne kadar kamu işlerinde birçok projeye imza atmış ve kamu taahhüt işlerini eksiksiz tamamlamıştır.

‘1984’ten Beri Güvenle’ sloganı ile faaliyetlerine devam eden Ünvergrup, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı çalışma prensibini kendine ilke edinerek daha uzun seneler bu sektörde hizmet vermeye devam edecektir.